fbpx

Augusztus 23. péntek

Kecskeméti Fiatalok Napja

Neumann egyetem Gólyatábor vetélkedők
– Kecskenyájterelés
– Kecsketejben fürösztés
– Sportállomások: Kosárlabda, kézilabda, rögbi, boksz, stb.

Fellépők a Kecskeméti Zenekarok

15:30 Kis Türelmet

16:25 Vasvarjú

17:15 Bitter Monday

18:00 Future Cup 2019 megnyitó, Neumann egyetem gólyák versenye eredményhirdetés

18:30 Kecsketejivási világrekord kísérlet

19:00 Molotov Koktél

20:00 Bad News

21:00 Kies

22:00 Nova Prospect

Becherovka színpad

18:00 Molnár Gitár Band

19:00 Milagro Santana Tribute Band

21:00 Kollányi Zsuzsi feat Ritmo

22:00 Tanévnyitó fesztivál
– Metzker Viktória
– DJ Revolution
– Shaveless

Augusztus 24. szombat 00:00 Buszjáratok Domb beach Kecskemét, Szabadidőközpontba World is Mine party

Augusztus 24. szombat

Hírös Vágta

9.00 Huszártábor felállítása

10.30 Felvonulás: Izsáki út – Kálvin tér – Izsáki út (2,5 km)

12.30 Kishuszár Vágta előfutamok a DECATHLON támogatásával

13.30 Hírös Vágta előfutamok a BAUGENERÁL támogatásával

14.00 Hírös Fogat Vágta előfutamok a GOMÉP támogatásával

14.30 Huszárbandérium karüsszel bemutatója

15.00 Huszártoborzó (tárogató, dudás, verbunkos néptánc)

15.30 Csikós verseny

16.00 Kishuszár Vágta döntő a DECATHLON támogatásával

16.30 Hírös Vágta Döntő a BAUGENERÁL támogatásával

17.00 Hírös Fogat Vágta a GOMÉP támogatásával

17.30 Eredményhirdetés

18.30 Csikós lovas bemutató

Egész napos programok:

Állatsimogató

Kecske fajtabemutató

Kecskefutamok

Lovas szakkiállítás és vásár

Harley Davidson találkozó

11:00 Érkezés Kecskemét főterére, műsorvezető Búza Sándor

14:30 Gyülekezés a felvonulás indulási pontján

15:00 Felvonulás rendőrségi biztosítással kb. 60 motorkerékp0ár részére

16:00 Visszaérkezés a fesztivál helyszínére, parkolás a főtéren

16:30 Programok a főtéren, motor szépségverseny, lassulási verseny, vizes lufi verseny, prezentációk a klub működéséről műsorvezetővel

18:00 Eredményhirdetés

19:00 Beatang Rock Band

21:00 ACID/DC tribute zenekar

22:00 Az SMP bemutatja: Best Face Fest

– DJ Newik
– Burai Krisztián
– BrickLake
– Jackwell
– Rainbow Lézer Show

Becherovka színpad

20:00 LivingRoom

Augusztus 25. vasárnap

Családi nap

10:00 Újszülöttek és kismamák látogatása és köszöntése a Megyei Kórházban

15:00 Gyermek kismotoros versenye

15:00 Süti sütő verseny

16:00 Süti sütő verseny eredményhirdetés

16:15 Gospel koncert – Bayer Friderika

17:00 Babakocsis és gyermekmotoros felvonulás

17:30 Mózeskosár körbejár