fbpx

tesztoldal2

  • SZOMBAT
  • VASÁRNAP
  • HÉTFŐ
  • KEDD
  • SZERDA
  • CSÜTÖRTÖK
  • PÉNTEK
  • SZOMBAT

Nagyszínpad

19:00 Kodály Zoltán – Symphonic Live

Kisszínpad

10:00 – Kistérségi programok

21:00 – Kilele Swing Cats

Nagyszínpad

20:30 – Augusztus 20. ünnepség, Háry, Háry, Háry táncfantázia , tűzijáték

Kisszínpad

10:00 – Kistérségi programok 

22:00 – Olasz meló

Nagyszínpad

15:30 – Roma nemzetiségi nap

16:45 – Kecskeméti Nótások Baráti Köre

19:00 – Prímáspárbaj – jótékonysági est

20:30 – Korda György és Balázs Klári

Kisszínpad

10:00 – Kistérségi programok

17:00 – 19:00 – Lakitelek, Tiszaug bemutatkozása

22:00 – Edu-Show

Nagyszínpad

17:00 – Gögög nemzetiségi nap

20:30 – Best of Kecskemét – Fiatal Tehetségek Estje A Gong Rádióval

Kisszínpad

16:00 – 17:00 – Univer Tánczos Péter Citerazenekar

17:00 – 20:00 – Bugac, Bugacpusztaháza, Kerekegyháza, Orgovány

20:00 – AfroDZAQM

Nagyszínpad

15:00 – Beindul a Főtér Hírös Játszó Tér extrém sportnap

21:00 – Dj Nara Music Fm

22:00 – A Mjuzik bemutatja: Hírös Extrém Dj Show

• Dj’s: Garfieldbandi & Zsé
• Kecskeméti Freerun Family
• Error Breaks Cru
• Sinkó Lajos Kecskemét város többszörös  Bmx világbajnoka
• Tűri Zoltán Freestyle Skateboarding

22:30 – Dj Vasovski Live Show

Kisszínpad

17:00 – 19:00 – Ballószög, Jakabszállás, Ladánybene, Nyárlőrinc

22:00 – DJ Show

Nagyszínpad

17:00 – Lengyel nemzetiségi nap

20:30 – Nosztalgia est: R-Go

Kisszínpad

10:00 – Kistérségi programok

16:00 – 18:00 – Felsőlajos, Lajosmizse, Tiszaalpár, Tiszakécske, Kunbaracs

19:00 – Molnár László és barátai

22:00 – Retro – Funky Party DJ Pénzessel

Rudolf laktanya

11:00 – Hírös Lovas Fesztivál – Esti tüzes lovas show

Nagyszínpad

21:00 – Compact Disco

Kisszínpad

9:30 – Kistérségi programok
„Térségi összetartozás napja”

  • 9:30 Hintók felvonulása
  • 10:15 Települések köszöntése
  • 10:45 Bársony Anett produkciója
  • 11:00 Néptánc műsor
  • 11:30 Térségi kertészeti és élelmiszeripari termékek kóstolója
  • 12:00 Köszöntő és emlékajándékok átadása

18:00 – Német-örmény-bolgár-horvát nap

22:30 – Mjuzik Klub bemutatja Kecskemét Kecskemét All Stars

Nagyszínpad

10:00 – Kistérségi programok

14:00 – Süti sütő verseny, Kossuth tér

17:00 -Babakocsis felvonulás Gyermekköszöntő és áldás

19:00 – Nova Prospekt

20:00 – Anna and the Barbies

A szervező bizottság a program változtatás jogát fenntartja!