hatter

csik

csik

Tekintse meg programjainkat tribünről.

Váltsa meg jegyét elővételben 25% kedvezménnyel!

  • PÉNTEK
  • SZOMBAT
  • VASÁRNAP
  • HÉTFŐ
  • KEDD
  • SZERDA
  • CSÜTÖRTÖK
  • PÉNTEK
  • SZOMBAT
  • VASÁRNAP

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

19:00 – Megnyitó

19:30 – Bánk bán keresztmetszet színpad I.

21:00 –  Nyitó Party Dj Pénzessel színpad II.

10:00 – Rózsa kiállítás megnyitó Városháza Díszudvar

10:25 – Rózsakert megáldása Városháza Díszudvar

10:35 – Borrendek bemutatkozása, szőlő, kenyér és borkóstoló Városháza Díszudvar

11:30 – Sziromszórás a Nagytemplomból 

16:00 – Laskagomba bemutató Hírös korzó

16:30 – Színes szőttes nemzetközi néptánc színpad I., 1. rész

18:00 – Szent István ünnepség és Magyar kenyérszentelés, Kecskemét kenyere díjátadás Szent István szobor

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium Kossuth szobor

19:00 – Színes szőttes nemzetközi néptánc színpad I., 2. rész

20:30 – Félegyházi Pékség bemutatja: Szent István egy ország születése ünnepi előadás tűzijátékkal színpad I.

22:00 – Retro Party a Caravan zenekarral színpad II.

10:00 – Kertészek szaktanácsadása Városháza Díszudvar

11:00 – Magyar Csipkerózsikák és Hercegek találkozója Városháza Díszudvar

14:00 – Süti sütő verseny Kossuth tér

16:00 – Süti sütő verseny eredményhirdetés Kossuth tér

16:30 – Babakocsi és gyermek felvonulás, gyülekezés Katona József Színház 

17:00 – Babakocsi felvonulás eredményhirdetés színpad I.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium Kossuth szobor

18:00 – Nagy Tisza néptánc csoport színpad II.

18:30 – Lakó Sándor kamarazenekara Városháza Díszudvar 

18:30 – Kolompos együttes színpad I.

19:30 – RapiDance modern táncszínház színpad II.

20:30 – Malom Központ bemutatja: Vastag Tamás és a Sunny Dance Band színpad I.

22:00 –  Sláger party Keskeny Márkkal és vendégeivel színpad II.

10:00 – XVII. Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Fórum, Városháza díszterem

14:00 – Rózsa hölgyek V. Nemzetközi találkozója Városháza Díszudvar

15:00 – Petres Lajos Tamás ifjú zongorista koncertje Városháza Díszudvar

15:30 – Torta bemutató és kóstoló Városháza Díszudvar

17:00 – Lajosmizse, Felsőlajos, Ladánybene és Fülöpjakab bemutatkozása színpad II.

17:15 – Főnix Dance Lajosmizse színpad II.

17:40 – Mátyás király citerazenekar színpad II.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:00 –  Zumba bemutató Ladánybene színpad II.

19:00 – Orgonapont koncert Evangélikus Templom

20:30 – Prímáspárbaj színpad I.

22:00 – Giovi Family Party színpad II.

16:00 – A Térségi Kertészeti és Élelmiszeripari Kiállítás szakmai zsűrizése Hírös korzó

16:00 – Radics Sándor cimbalom muzsika a Rózsa hölgyek tiszteletére Városháza Díszudvar

17:00 – Helvécia, Orgovány bemutatkozása

17:15 – Bencze Kata és Krupa Lili furulya műsora Helvécia színpad II.

17:25 – Kenderkóc Tánccsoport Helvécia színpad II.

17:40 -Zumba bemutató Helvécia színpad II.

17:55 – Orgovány gyöngyszemei színpad II.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:10 – Mama Dance színpad II.

18:15 – Japán vendégművészek műsora, Kecskemét-Aomori Baráti Kör, színpad I.

19:30 – Kecskeméti Kvíz Show színpad I.

22:00 – “Ó azok az 50-es,60-as,70-es évek” Zenés időutazás Dj Horváth Péterrel

17:00 – Szentkirály, Nyárlőrinc bemutatkozása színpad II.

17:20 – Szentkirályi tánccsoport színpad II.

17:45 – Nyárlőrinci nyugdíjas népdalkör színpad II.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:15 – Kiállítói standok, lekvárversenylegszebb konyhakertek díjátadása színpad II.

18:30 – Molnár and Friends Guitar Band színpad I.

19:30 – Kecskeméti Kvíz Show színpad I.

20:30 – Kecskeméti Fiatal tehetségek estje színpad I.

22:00 – Mix Party az Edu-Show együttessel

12:00 – VI. Félegyházi Pékség Street Ball Kupa, Kálvin tér

15:00 – Hírös Játszó Tér Békás szökőkút
Leskowsky kerékpár gyűjtemény kiállítás
Kecskeméti Kerékpáros Klub felvonulása
Kecskeméti Hírös kerékpáros tájékozódási túraverseny
Street ball

17:00 – Kerekegyháza, Lakitelek, Tiszaug bemutatkozása

17:15 – Tiszaugi vegyeskar színpad II.

17:30 – Lakiteleki tűzoltó zenekar színpad II.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:15 – Kereki nótások színpad II.

18:30 – Hírös Vacsora – Jótékonysági est 

18:45 – Kereki táncstúdió Silver Group tánccsoport színpad II.

19:00 – Hírös riport színpad II.

19:00 – Underdog, a Máltai Szeretetszogálat zenekara színpad I.

19:15 – Kecskeméti Hírös kerékpáros tájékozódási túraverseny eredményhirdetése színpad II.

20:30 – Ocho Macho színpad I.

22:00 – Latin est színpad II.

13:00 – Városi Civil nap Békás szökőkút

15:00 – Ballószög, Jakabszállás és Fülöpjakab bemutatkozása színpad II.

15:20 – Ballószögi Csillagvár Művészeti Alapítvány, Ballószögi Kincsecskék néptánc színpad II.

15:50 – Vadhajtás citerazenekar színpad II.

17:00 – Lengyel nemzetiségi műsor színpad I.

17:00 – Német nemzetiségi műsor színpad II.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:00 – Görög nemzetiségi műsor színpad I.

18:00 – Örmény nemzetiségi műsor színpad II.

19:00 – Kecskeméti Zenészegylet színpad I.

19:00 – Hírös riport, színpad II.

19:30 – Kecskemét Kvíz show színpad I.

20:00 – Kecskeméti Zenészegylet színpad II.

20:30 – VerBau bemutatja: Kovács Kati színpad I.

22:00 – Penge Benge Jazz Band színpad II.

10:00 – Hagyományos lekvárfőzés és kóstolás színpad II.

15:30 – Iparkamara díjátadás, Ipartestület mesterlevelek átadása színpad I.

16:00 – Bársony Mihály néptáncegyüttes színpad I.

16:30 – Szerényi Béla ezüstkoszorús hangszerkészítő mester színpad I.

17:00 – Roma nemzetiségi műsor színpad I.

17:00 – Tiszaalpár, Tiszakécske és Kunbaracs bemutatkozása színpad II.

17:15 – Bársony Mihály utánpótlás néptánccsoport színpad II.

17:30 – Bársony Mihály Népdalkör színpad II.

17:45 – Köz- Ős- Ség Dobkör interaktív dobműsora Tiszakécskéről színpad II.

18:00 – Horváth nemzetiségi műsor színpad I.

18:00 – Őrségváltás – Kecskeméti Huszár Bandérium – Kossuth szobor

18:15 – Kiállítás közönségdíjának átadása színpad II.

18:30 – Bolgár nemzetiségi műsor színpad II.

19:30 – Kecskemét Kvíz show színpad I.

19:30 – Hírös riport színpad II.

20:30 – Geszti – Létvágy színpad I.

22:00 – Modern Party színpad II.

10:30 – Ökomenikus Isten tisztelet a Nagyszínpadon színpad I.

11:00 – Gospel kórus színpad I.

A szervező bizottság a program változtatás jogát fenntartja!

Állandó kiállítások
XIX. Térségi Kertészeti és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár, Szabadság tér 2016. augusztus 19-28.
Aranyhomok Portéka Térségi Tanyai Termék és Kézműves VásárVásár,Hírös Korzó 2016. augusztus 19-28
Magyar huszár, Cifra palota állandó 2016. szeptember 4-ig.
Hírös Korzó gasztronómiai kiállítás, Szabadság tér, 2016. augusztus 19-28.
XV. Hagyományos Kárpát medencei Kézműves Kiállítás és Vásár, Kossuth tér, 2016. augusztus 19-28.
Rózsa kiállítás, Városháza díszudvar, 2016. augusztus 20-23.-án 10:00-20:00
Bánk Bán élőkép augusztus 19.-én 18:00-22:00 augusztus 20-21.-én 10:00-22:00
Baba-mama sátor 2016. augusztus 19-28. 10.00-17.00
UNIQA VitalClub: testösszetétel elemzés, vérnyomásmérés, életmód javaslat 2016. augusztus 27. Rudolf laktanya – Hírös Vágta

Tekintse meg programjainkat tribünről.

Váltsa meg jegyét elővételben 25% kedvezménnyel!

HÍRÖS VÁGTA

Rudolf huszár laktanya

Augusztus 27. Szombat

Kecskemét város jóvoltából a Hírös Vágta olyan környezetbe költözhet, amelyet kifejezetten lovak és lovasok részére építettek. Az Izsáki úton lévı Rudolf laktanya a 8. Tersztyányszky huszárezred számára készült 1887-ben Lechner Ödön tervei alapján. A törzsépület mellett megtalálható a tisztek és altisztek épületei, a legénységi szállások, fürdıépület, fogda, öt istálló, két fedeles lovarda, beteg és gyanús lovak ellátó helyei.

További információk

HÍROS HÉT FESZTIVÁL A MÉDIÁBAN

Gasztronómiai bemutató a Hírös Hét Fesztiválon
„Dolgozva tanulj!” – mestereket avattak a Hírös Hét megnyitóján
Megnyílt a 81. Hírös Hét Fesztivál
Mozgalmas vasárnap a Hírös Héten
19 település mutatkozik be a főtéren

ELÉRHETŐSÉGEK

Kecskeméti Hírös Hét Fesztivál
Kecskeméti Hírös Hét Fesztivál Szervező Bizottság
Hírös Korzó kiállítás

GYÉMÁNT FOKOZATÚ TÁMOGATÓ

ARANY FOKOZATÚ TÁMOGATÓ

EZÜST FOKOZATÚ TÁMOGATÓ

BRONZ FOKOZATÚ TÁMOGATÓ